5. díl deníku KPZ CooLAND: Podepsáno

Když jsme se Šárkou a Vraťkou zakládaly naši KPZ CooLAND, říkaly jsem si, že jakýkoli počet našich členů, který bude převyšovat číslo 3, bude úspěch. Schůzka v úterý 14.4 v karlínském Havranovi byla veeeliký úspěch. Nejen, že dorazily nové tváře, navíc to byly i některé tváře, které žádná z nás neznala. Měly jsme velikou radost a nejen proto jsme se prahly zvědavostí poznat naše členy jejich motivaci k tomu stát se členem našeho uskupení.

"Ahoj, já jsem Ondra, ale vlastně jsem moje máma" zazní na úvod seznamovacího kolečka. V něm se dozvídáme, že jsme sympatická skupina zajímavých lidí, kterou dnes, na jednu z nejdůležitějších schůzek naší KPZ, vedou různé pohnutky. V zásadě nám všem jde o to dobře nakrmit sebe i své potomstvo, chceme vědět, kdo vypěstoval naši večeři a kde přesně vyrostla, anebo nás láká zapojení se do zajímavé a akční komunity lidí. Těmto všem požadavkům se budeme snažit dát do příští schůzky přesnější obrysy.

Příští setkání je naplánováno na 12.5 a proběhnou dvě paralelní schůzky. Obě naše výdejní místa míst budou mít svou vlastní. V karlínském Havranovi i suchdolském Kraválu na větvi se sejdou členové, kteří sem po následující sezonu budou mířit za lákavým obsahem čerstvých bedýnek. Do květnového termínu chceme nechat podepsat smlouvy naším sedlákem Karem Tachecím, naplánovat výlet na jeho statek v Budyni nad Ohří a vymyslet podrobnosti ohledně služeb při vyzvedávání dodávek a převodu financí.


Na konci schůzky se pouštíme do podepisování smluv mezi námi a naším sedlákem a také zodpovídání dotazů. "Když zaplatím ten příspěvek do KPZ, kolik mě potom bude stát každá bedýnka?" zní dotaz jednoho ze členů, který nevěří, že je možné, aby cena za pořádnou porci kvality, naservírovaná téměř na jeho talíř, byla tak nízká. Všechno je možné. Stačí chtít :-)

Těším se na další zážitky s KPZ!

Hezké jaro

CooLAND

text: -KZ-

foto: -Kevin V. Ton-

Also on this blog

SHARE:  Email · Facebook · Google · Twitter · Tumblr · Kindle
SUBSCRIBE:  Receive an email on new posts from cooland

Comments


  • Notify me upon new comments

☺ Got it